петак, септембар 20

НАЧЕЛНИK ГАШАНОВИЋ ПРИСУСТВОВАО ПРОСЛАВИ ДАНА НЕЗАВИСНОСТИ СЈЕДИЊЕНИХ АМЕРИЧKИХ ДРЖАВА У АМЕРИЧKОЈ АМБАСАДИ У САРАЈЕВУ

У Амбасади САД-а у Сарајеву јуче је прослављен 243. Дан незавиности САД-а. Општина Источни Стари Град на челу са начелником Гашановићем годинама одржава добре односе и сарадњу са дипломатским представништвима у Босни и Херцеговини, па тако и са Америчком амбасадом у БиХ.
Сарадња која је видна кроз реализацију различитих пројеката у општини Источни Стари Град, а који су подржани од стране америчких институција и саме амбасаде од значаја је за развој, али и за углед Источног Старог Града у дипломатским круговима.
“Прије доласка на функцију начелника општине Источни Стари Град радио сам у дипломатији и кроз тај посао научио колико су овакве везе важне за једну локалну заједницу као и пријатељства и партнерства која настају из оваквих односа. Изузетно ми је задовољство што сам био дио ове прославе ”, рекао је Гашановић.