петак, септембар 20

НАРОДНА БИБЛИОТЕKА “ИСТОЧНИ СТАРИ ГРАД” ПРИМИЛА ДОНАЦИЈУ НАРОДНЕ БИБЛИОТЕKЕ СРБИЈЕ

Народна библиотека Србије поклонила је Матичној библиотеци Источно Сарајево 380 књига, док је дио поклоњених књига намјењен и Народној библиотеци “ИсточноИ СтарИ Град”.
Kњиге се налазе у обради и ускоро ће бити доступне корисницима, а фонд Народне библиотеке је сада богатији за одређен број нових књига из различитих научних области.
“Свака донација која стиже од било које установе,организације или активних грађана, заиста је више него добродошла у нашу институцију.
У име суграђана, корисника наше установе, захваљујемо се на вриједној донацији ,која ће обогатити и употпунити књижни фонд. Хвала и Матичној библиотеци Истоцно Сарајево на овој, и подршци коју константно пружа”, рекао је директор Народне библиотеке “Источни Стари Град” Саша Радовић.