Projekat „Dijalog za budućnost“

Centar za promociju civilnog drustva (CPCD), nevladina organizacija sa sjedištem u Sarajevu, će u opštini Istočni Stari Grad  u narednom periodu realizovati projektne aktivnoti u sklopu projekta “Dijalog za budućnost” (DFF) koji implementiraju UNDP, UNICEF i UNESCO u partnerstvu sa Predsjedništvom Bosne i Hercegovine.

U okviru projekta će se ispitati stepen socijalne kohezije na području većeg broja opština (uključujući i opštine u sastavu grada Istočno Sarajevo), a prva aktivnost u istraživanju je tematski  sastanak i sprovođenje  intervjua kako bi se identifikovale potrebe različitih društvenih grupa.

Pozivamo sve zainteresovane građane da  prisustvuju realizaciji ove aktivnosti.

Aktivnost će se realizovati u sali Skupštine opštine Istočni Stari Grad 24.10.2018. sa početkom u 10:00h.