Prijem povodom Dana Republike

U opštini Istočni Stari Grad je upriličen prijem povodom Dana Republike, kojem su prisustvovali odbornici Skupštine opštine Istočni Stari Grad, predstavnici ostalih institucija i privrednih subjekata.

U svom obraćanju načelnik opštine, Bojo Gašanović, je istakao da je neophodno da svi budu ujedinjeni u borbi za opstanak i razvoj opštine Istočni Stari Grad.

Načelnik je istakao da je opština omogućila ambijent u kojem i drugi javni i privatni subjekti posluju pozitivno, naglasivši pri tom da će opštinsko rukovodstvo i u budućem periodu raditi na jačanju institucionalnih kapaciteta opštine Istočni Stari Grad, jer su odgovarajuće institucije i njima pripadajuće nadležnosti bitan činilac razvoja ove opštine.