Pantelijevdanski turnir u malom fudbalu za pjetliće

U ponedeljak, 8. 8. 2016. godine sa početkom u 08:00 počinje drugi po redu pantelijevdanski turnir u malom fudbalu za pjetliće. Turnir će biti održan kao dio aktivnosti obilježavanja Krsne slave Svetog Pantelejmona i Dana Opštine Istočni Stari Grad.
Prema riječima organizatora Nemanje Jovičića, koji je član Fudbalskog kluba Sarajevo iz Sarajeva, pravo učešća na turniru imaju djeca rođena od 2006. do 2009. godine. Generalni pokrovitelj turnira je i ove godine Opština Istočni Stari Grad. Za pobjednike su obezbjeđeni pehari, medalje, kao i statue za najbolje pojedince. Imamo prijavljeno osam klubova, podijeljenih u dvije grupe:
Grupa A:
Opština Istočni Stari Grad
OFK „Sokolac“ Sokolac
ŠF „Derbi“ Pazarić
FK „ Romanija“ Pale
Grupa B:
ŠF „Piksi“ Pale
ŠF „Tempo“ Istočno Srajevo
FK „Olimp“ Pale
FK „Famos“ Vojkovići
Završetak takmičenja i svečano proglašenje pobjednika se očekuje isti dan oko 18:00.