OPŠTINA ISTOČNI STARI GRAD POTPISALA SPORAZUM SA MINISTARSTVOM ZA LJUDSKA PRAVA I IZBJEGLICE BIH

Opština Istočni Stari Grad je, u okviru provođenja infrastrukturnih i projekata elektrifikacije u povratničkim naseljima, potpisala sporazum o dodjeli sredstava za realizaciju projekta “Sanacija i asfaltiranje puta Vučija Luka- Zlatarica” sa Ministarstvom za ljudska prava i izbjeglice Bosne i Hercegovine.

Realizacija projekta sa kojim je opština aplicirala za dodjelu sredstava će početi u narednom periodu, a biće od značaja za stanovnike Vučije Luke i Zlatarice.

Sporazum je u ime Opštine Istočni Stari Grad potpisao zamjenik načelnika opštine Malko Koroman, a potpisivanju pomenutog sporazuma je prisustvovao i zamjenik ministra za ljudska prava i izbjeglice iz reda srpskog naroda Predrag Jović.

Potpisivanjem ovog sporazuma potvrđena je i dobra saradnja između državnih vlasti i Opštine Istočni Stari Grad koja kontinuitano radi na izgradnji i poboljšanju infrastrukture koja je osnov za kvalitetan život i privredni razvoj opštine.