Održano Seniorsko prvenstvo Republike Srpske u Džudou

U organizaciji našeg Džudo i sambo kluba Crepoljsko, na Palama u dvorani Peki, održano je dvadeset i prvo po redu Prvenstvo Republike Srpske za seniore i seniorke u džudou. Na prvenstvu je nastupilo 115 takmičara, najboljih predstavnika srpskog džudoa, a takmičenje je pratila, po komentarima svih aktera, veoma dobra organizacija. Najuspješniji su bili džudisti Famosa iz Istočnog Sarajeva i osvojili 10 odličja, slijedili su ih Leotar 5, Zvijezda 5, Policajac 5, Slavija 4, Romanija 3, Mladost 3, Krajina 3, Višegrad 2, Crepoljsko 2, Randori 2, Sokolac 1, Panteri 1, Srpski Soko 1, Rajko Kušić 1, Kozara Željezničar 1, Atos1, Rade Ličina 1.

Džudo klub Crepoljsko je osvojio dvije medalje i to Lalović Nina srebrenu u kategoriji do 63 kilograma i Tadić Sara bronzanu u istoj kategoriji.
Više detalja na web stranici www.jkcrepoljsko.org