Javna rasprava o Nacrtu Strategije razvoja opštine Istočni Stari Grad i Nacrtu Strategije ruralnog razvoja opštine Istočni Stari Grad

Obavještavaju se svi zainteresovani građani da je Skupština opštine Istočni Stari Grad raspisala Javnu raspravu o Nacrtu Strategije razvoja opštine Istočni Stari Grad i Nacrtu Strategije ruralnog razvoja opštine Istočni Stari Grad.

Javna rasprava će trajati do 15. decembra 2017. godine.

Centralna javna rasprava za oba dokumenta će se održati 18. decembra 2017. godine u Skupštinskoj sali sa početkom u 10.00 časova.

Materijale Nacrta (za oba dokumenta) zainteresovani građani mogu preuzeti i pročitati na zvaničnoj internet stranici Opštine, u Opštini – kod sekretara Skupštine opštine ili kod predsjednika Savjeta MZ.

Primjedbe i prijеdlozi mogu se dostaviti svakim radnim danom od 08.00 do 14.00 časova direktno ili putem pošte na adresu: Opština  Istočni Stari Grad, Hreša bb sa naznakom „Javna rasprava na Nacrt Strategije razvoja opštine Istočni Stari Grad“, odnosno „Javna rasprava na Nacrt Strategije ruralnog razvoja opštine Istočni Stari Grad“ ili na mejl: info@opstinaisg.net.