Javna rasprava o Nacrtu Statuta opštine

Obavještavaju se svi zainteresovani građani da je Skupština opštine Istočni Stari Grad  raspisala Javnu raspravu o Nacrtu Statuta opštine.

Javna rasprava će trajati do 02.10.2017. godine.

Centralna javna rasprava će se održati 02.10.2017. godine u Skupštinskoj sali sa početkom u 10.00 časova.

Materijale Nacrta zainteresovani građani mogu preuzeti i pročitati na zvaničnoj internet stranici opštine, u Opštini – kod sekretara Skupštine opštine ili kod predsjednika Savjeta MZ.

Primjedbe i prijеdlozi mogu se dostaviti svakim radnim danom od 08.00 do 14.00 časova direktno ili putem pošte na adresu: Opština  Istočni Stari Grad, Hreša bb sa naznakom „Javna rasprava na Nacrt Statuta opštine Istočni Stari Grad“, ili na mejl: sekretarsoisg@gmail.com.

Zbog značaja koji ima Statut, za jedinicu lokale samouprave, pozivamo sve zainteresovane građane  da se uključe u javnu raspravu i da svojim prijedlozima unaprijede kvalitet ovog akta.

Nacrt Statuta možete pogledati i preuzeti ovdje.