VIŠEGODIŠNJA SARADNJA IZMEĐU OPŠTINA PRENESENA NA OSTALE OPŠTINSKE SLUŽBE

Saradnja između Opštine Istočni Stari Grad i Općine Stari Grad- Sarajevo godinama unazad je izuzetno dobra i od višestrukog značaja u mnogim oblastima, naročito kada je u pitanju infrastruktura, ali neophodno je istaći i saradnju kada je u pitanju civilna zaštita i zaštita od požara.

Dobrovoljno vatrogasno društvo „Vratnik“ je prilikom aktiviranja požara u ovoj godini, ali i ranije bilo na raspolaganju da pruži podršku i pomoć prilikom gašenja požara na teritoriji opštine Istočni Stari Grad i Vatrogasnom domu „Hreša“ .

Saradnja koju su započeli načelnici Gašanović i Hadžibajrić treba biti primjer dobrih komšijskih odnosa u cilju stvaranja najboljih uslova za život i suživot stanovništva ove dvije opštine, ali i za sigurnost i zaštitu stanovništa i dobara, ističu iz lokalnih zajednica.

ЈОШ ВИЈЕСТИ